0

Robertas Pogorelis

Robertas Pogorelis – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Robertas Pogorelis kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Robertas Pogorelis knygos


Mokėk keliauti. Patyrusio keliautojo patarimai | Robertas Pogorelis
  • Leidėjas: Kitos knygos


Daugiau
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (19%)
Turime sandėlyje

Užkeikto keliautojo užrašai | Robertas Pogorelis
  • Leidėjas: Obuolys


Daugiau
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 13.00 € (57%)
Turime sandėlyje

Mokėk keliauti. Atnaujinta ir papildyta | Robertas Pogorelis
  • Leidėjas: Kitos knygos
Daugiau

Šiuo metu neparduodamaGalbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Robertas Pogorelis savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas