⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rokas Flick (gimė 1936-tais metais, Veisiejuose) – ekonomistas, habilituotas socialinių mokslų daktaras, rašytojas.

Rokas vaikystę praleido Šilutėje, kur baigė vidurinę mokyklą ir išvyko studijuoti į Vilnių. Jis Vilniaus universitete mokėsi archeologijos, o vėliau pramonės ekonomikos. 1970–1974 metais  Maskvos I.

Rokas Flick knygos

Rasta: 7

Kur upė Šyša teka... | Rokas Flick
14,99 €
Turime sandėlyje
Išlikę karo verpetuose | Rokas Flick
3,89 €
Turime sandėlyje
Turtų voratinklyje | Rokas Flick
6,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Gubkino naftos ir dujų pramonės institute studijavo aspirantūroje ir čia apsigynė dvi disertacijas.

Grįžęs į Lietuvą Rokas Flick dirbo įvairiose ministerijų įstaigose, nuo 1986-ųjų metų vedė paskaitas Vilniaus inžineriniame statybos institute, nuo 1987-ųjų metų šio instituto profesorius. Pirmaisiais Lietuvos nepriklausomybės metais Rokas buvo energetikos ministro pavaduotoju, vėliau įkūrė savo verslą.

Autoriaus domėjimosi ir darbo sritis apima dujų pramonę. Šia tema jis parašė tris monografijas, taip pat publikavo daugiau nei penkiasdešimt įvairių mokslinių straipsnių. Be to Rokas Flick yra tvirtu žingsniu įžengęs į lietuviškos literatūros pasaulį.

Jis nuo 2014-ųjų metų priklauso Lietuvos rašytojų sąjungai ir parašė jau šešis romanus. Autoriaus šeima – didelė. Rokas buvo vienas iš aštuonių vaikų, o jo mama – vokietė kilusi iš Prūsijos. Todėl Rokas Flick save laiko Lietuvos vokiečiu ir itin domisi Klaipėdos kraštu bei jo istorija. Šios temos atsispindi ir jo kūryboje.

Rašytojas sukūrė istorinę dramą apie garsias Lietuvos moteris „Ištiesk pagalbos ranką man“. Taip pat išleido autobiografinę apybraižą „Atrastoji žemė“.

Žinomiausia laikoma rašytojo romanų trilogija „Šiaurės Sachara“, „Paskutinis traukinys“ ir „Emma, pastoriaus duktė“. Autoriaus kūryba neliko nepastebėta. 2015-ais metais Rokas Flick buvo apdovanotas Ievos Simonaitytės premija už knygą „Emma, pastoriaus duktė“.

Šis romanas – keturių kartų istorija, prasidedanti dar XVII amžiaus Austrijoje. Kviečiame internetu įsigyti ir kitus rašytojo kūrinius. „Paskutinis traukinys“ pasakoja apie skaudžią Rytų Prūsijos, artimai susijusios su Lietuva, gyventojų lemtį Antrojo pasaulinio karo ir pokario metais.

„Pradingę klajojančiam smėlyje. Romanas apie senovės kuršius“ nukelia į XI-XII amžiaus kuršių gentį, gyvenančią Baltijos pajūryje.

Naujausia rašytojo knyga – „Turtų voratinklyje“. Joje autorius pasakoja pie pirmuosius nepriklausomos Lietuvos dešimtmečius, to meto verslo bei kriminalinę aplinką.

Roko Flick knygos – įvairios, pasižymi įdomiais ir netikėtais siužetais bei autentiškomis istorinėmis detalėmis.