0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rokas Radzevičius – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Rokas Radzevičius kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Rokas Radzevičius knygos


Tilidūda arba Kaip nuo Jono Dūda pabėgo. Įgarsinta pasaka ir dainelės (su CD) | Rokas Radzevičius
  • Leidėjas: Promostar
Daugiau
Kaina internetu: 16,79 €
Kaina knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 3.00 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Lietuvos roko pionieriai | Rokas Radzevičius
  • Leidėjas: Vaga
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Muzikinė pasaka

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Rokas Radzevičius savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas