0

Roland Barthes

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Roland Barthes knygos


Camera lucida. Pastabos apie fotografiją (2-oji laida) | Roland Barthes
  • Leidėjas: Kitos knygos

Vienas žymiausių XX a. prancūzų mąstytojų Roland Barthes atsako į klausimą „kas yra fotografija“.

Daugiau
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 3.90 € (28%)
Turime sandėlyje

Meilės diskurso fragmentai | Roland Barthes
  • Leidėjas: Žara


Daugiau
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 3.70 € (26%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Roland Barthes vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Roland Barthes išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Roland Barthes bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Roland Barthes – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.