0

Romualdas Lankauskas

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Romualdas Lankauskas knygos


Labirinto prieangyje | Romualdas Lankauskas
  • Leidėjas: Eglės leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 7,38 €*
Sutaupote: 1.39 € (19%)
Turime sandėlyje

Kas nutiko ponui X | Romualdas Lankauskas
  • Leidėjas: Versus aureus
Daugiau
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 4,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (57%)
Turime sandėlyje

Išbandymas laisve | Romualdas Lankauskas
  • Leidėjas: Versus aureus


Daugiau
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 6.30 € (68%)
Turime sandėlyje

Vidurnakčio laikrodis | Romualdas Lankauskas
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Romualdas Lankauskas


Daugiau
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 5,62 €*
Sutaupote: 2.63 € (47%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Romualdas Lankauskas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Romualdas Lankauskas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Romualdas Lankauskas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Romualdas Lankauskas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.