Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rosamunde Pilcher (g. 1924 m. rugsėjo 22 d. – m. 2019 m. vasario 6 d.) – britų meilės romanų autorė.

Rašytojos romanų visame pasaulyje parduota daugiau kaip 60 milijonų egzempliorių. Karjeros pradžioje ji taip pat buvo publikuojama slapyvardžiu Jane Fraser.

Rosamunde Pilcher knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

Daug autorės knygų sulaukę sėkmingų ekranizacijų.

1988-ais metais Niujorke buvo išleistas 14-asis mažai žinomos 63 metų britų rašytojos romanas „Kriauklių ieškotojai“ – 500 puslapių istorija apie moterį Penelopę Kiling ir nepaprastą jos gyvenimą. Šis Rosamunde Pilcher kūrinys užkariavo JAV. „The New York Times“ apžvalgininkas stebėjosi, kad lyg šiol nieko nežinojo apie šią autorę, o knyga 49 savaites išbuvo bestselerių sąrašų pirmose vietose.

Romanas „Kriauklių ieškotojai“ buvo išverstas į daugiau nei 40 kalbų ir po pasaulį pasklido daugiau nei dešimties milijonų egzempliorių tiražu.

Rosamunde Pilcher, kuri mirė sulaukusi 94 metų, rašė įtraukiančias knygas, pakylėdama tai, kas vadinama romantine literatūra, į aukštesnį lygį. Autorės kūrybos braižas išskirtinis, o jos kūriniai pasižymi ne tik įdomiais siužetais bei veikėjais, bet ir šmaikštumu. Rašytojos romanuose ir apsakymuose puikiai jaučiamas aprašomos vietovės ir žmonių santykis. Knygose gvildenamos šeimos, meilės, netekties ir gyvenimo sukrėtimų temos.

Recenzentai rašytojos sukurtus personažus vadina nepamirštamais. Jie tampa draugais visam gyvenimui.

Rosamunde Pilcher užaugo Kornvalyje. Jos tėvas tarnavo Indijoje, todėl dažnai nebuvo namie. Antrojo pasaulinio karo metu Rosamunde išklausė stenografijos ir mašinraščio kursus bei dirbo Užsienio reikalų ministerijoje, o vėliau Karališkojoje moterų karinėje jūrų tarnyboje.

Dar karo metais, ji būdama 19 metų pardavė pirmą savo apsakymą žurnalui. Tai buvo jos literatūrinis proveržis. Po karo 1946-ais metais grįžusi į Didžiąją Britaniją, ji ištekėjo už Grahamo Pilcherio ir persikėlė gyventi į Dundee, kur Grahamas dirbo šeimos džiuto versle. Jie sulaukė  dviejų sūnų ir dviejų dukterų. Tačiau visą tą laiką autorė rašė.

Savo dialogus Rosamunde dažnai kurdavo kabindama skalbinius ant virvės. Karas ir daugybė jaunų žmonių, kuriuos ji sutiko keliaudama, pasiūlė temų, o rašymas suteikė dvasinę ir finansinę nepriklausomybę. Savo garsiausią romaną „Kriauklių ieškotojai“ autorė rašė dvejus metus. Kviečiame jį įsigyti internetu.