0

Rūta Janonienė

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Rūta Janonienė knygos


Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje | Rūta Janonienė
  • Leidėjas: Aidai


Daugiau
Kaina internetu: 17,69 €
Kaina knygyne: 25,29 €*
Sutaupote: 7.60 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Kazimieras Jelskis (1782-1867) | Rūta Janonienė
  • Leidėjas: Vilniaus dailės akademijos leidykla
Daugiau

Šiuo metu neparduodama


Jonas Rustemas | Rūta Janonienė
  • Leidėjas: Vilniaus dailės akademijos leidykla
Daugiau

Šiuo metu neparduodamaSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Rūta Janonienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Rūta Janonienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Rūta Janonienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Rūta Janonienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.