⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rytis Zemkauskas (g. 1969 m. spalio 28 d.) – žurnalistas, laidų vedėjas bei kūrėjas, filmų garsintojas, rašytojas.

Rytis Zemkauskas – gerai žinoma asmenybė visiems tiems, kurie domisi kinu ir kultūra. Jis buvo ir yra daugelio televizijos laidų vedėjas ir kūrėjas.

Rytis Zemkauskas knygos

Rasta: 6

Rasta: 6Rytis studijavo Vilniaus universitete, o baigęs mokslus prisijungė prie Lietuvos televizijos Kauno redakcijos. Jis kūrė įvairias laidas, nuo 1996-ų metų pradėjo dirbti LNK televizijoje. Žurnalistas rengė ir vedė laidas „Ryto ratas“, „Lankos“, „Frontas“ ir kitas.

Ko gero viena žinomiausių Ryčio Zemkausko laidų yra „Snobo kinas“. Nors ji nutraukta dar 2009-ais metais, daugelis gero ir netradicinio kino gerbėjų šią laidą prisimena su didele nostalgija.

Kūrybiškas vyras taip pat garsina laidas ir filmus, nuolat rašo straipsnius į įvairius Lietuvos žiniasklaidos portalus ir leidinius, sukūrė keletą scenarijų dokumentiniams filmams. Taip pat jo balsą buvo galima girdėti ir radijo stotyse, kur jis vedė kelias laidas.

2010-ais metais Rytis stojo už laidos „Pasivaikščiojimai“ vairo. Laidoje, kartu su įvairiomis įžymybėmis, vaikštoma po miesto gatves ir kalbama įvairiomis temomis. 2013-ais metais Rytis Zemkauskas išleido to paties pavadinimo knygą.

Leidinyje „Pasivaikščiojimai“ surinkta dvidešimt Ryčio Zemkausko ir jo pašnekovų pasivaikščiojimų. Smagūs ir turtingi pokalbiai su dvasininkais, mokslininkais, meno ir kultūros asmenybėmis, praturtins, prajuokins, o kartais suteiks motyvacijos. Autorius kalbėjosi su režisieriumi Oskaru Koršunovu, operos soliste Asmik Grigorian, poetu Antanu A. Jonynu, kalbininke Irena Smetoniene, dainininke Jurga Šeduikyte, rašytoju Sigitu Parulskiu ir kitais.

Dar viena įdomi pokalbių knyga – „Bus geriau“. Čia susitinka Rytis Zemkauskas ir profesorius Vytautas Landsbergis. Tekste rasite pokalbius apie asmeninį profesoriaus gyvenimą, literatūrą, muziką, politinio gyvenimo užkulisius. Rytis Zemkauskas klausimus pateikia lengvai ir žaismingai, o skaitytojas gauna dovaną dalyvauti intelektualiame ir turtingame pokalbyje.

Autorius taip pat yra parašęs įvairių knygelių vaikams. Tarp jų „Ežys ir echidna“, „Iš seno lagamino“, „Apie orus“, „Sesutės sagutės“ ir kt.

R. Zemkauskas už savo žurnalistinę veiklą buvo įvertintas įvairiais apdovanojimais. Ji kūryba – intelektuali ir brandi bei puikiai papildo geros publicistinės literatūros skiltį. Siūlome įsigyti Ryčio Zemkausko knygas ir tuo įsitikinti.