⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt. Leidykla S. Jokužio leidykla-spaustuvė, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena S.

S. Jokužio leidykla-spaustuvė knygos

  1. 1
  2. 2

Tobula santuoka | Samael Aun Weor
15,99 €
Turime sandėlyje
Sumedžiok vilką... | Kostas Slivskis
  • Nemokamas knygos pristatymas
21,99 €
Turime sandėlyje
Medžiotojų humoras | Kostas Slivskis
9,99 €
Turime sandėlyje
Klaipėda |
4,49 €
Turime sandėlyje
Sąsiuviniai langeliais |
1,09 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2

Jokužio leidykla-spaustuvė leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas S. Jokužio leidykla-spaustuvė leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos S. Jokužio leidykla-spaustuvė siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla S. Jokužio leidykla-spaustuvė ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!

Klausimai apie leidyklos prekes

Kokios prekės yra naujausios leidyklos - S. Jokužio leidykla-spaustuvė?