⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sabine Ebert (g. 1958 m.) – vokiečių žurnalistė, rašytoja. Ji užaugo Berlyne, studijavo lingvistiką, atliko žurnalistinę praktiką Magdeburge ir galiausiai įsikūrė Freiberge, kuriame yra gimusi. Ji 1990-ais metais įkūrė pirmąjį nepriklausomą miesto laikraštį ir kelerius metus vadovavo jo redakcijai.

Sabine Ebert knygos

Rasta: 5

Pribuvėjos sapnas | Sabine Ebert
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
21,49 €
Turime sandėlyje
Pribuvėjos paslaptis | Sabine Ebert
  • Nemokamas knygos pristatymas
17,49 €
Turime sandėlyje
Pribuvėjos prakeiksmas | Sabine Ebert
  • Nemokamas knygos pristatymas
17,49 €
Turime sandėlyje
Pribuvėjos išpažintis | Sabine Ebert
  • Nemokamas knygos pristatymas
17,49 €
Turime sandėlyje
Pribuvėjos nuodėmė | Sabine Ebert
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5Nuo 1995-ųjų metų ji dirbo laisvai samdoma žurnaliste dienraščiuose, televizijoje ir radijuje, taip pat išleido keletą negrožinės literatūros knygų apie Freibergo istoriją, įskaitant „Freibergo metraštį (1991-2006 m.)“, kuriame apibendrinami svarbiausi įvykiai regione.

2006-ais metais buvo išleistas debiutinis Sabine Ebert romanas „Pribuvėjos paslaptis“. Tai pirmasis penkių dalių sagos apie kolonistų ekspedicijas į Rytus ir pirmuosius sidabro atradimus Meisene tomas. Istorija, kurios pagrindinė veikėja yra vizijas matyti galinti pribuvėja Marta, išpopuliarėjo kone per naktį. Parduoti net keli milijonai knygos egzempliorių.

Į lietuvių kalbą išverstos šio ciklo knygos „Pribuvėjos nuodėmė“, „Pribuvėjos išpažintis“ ir „Pribuvėjos prakeiksmas“. Pagrindiniai autorės kūrybos bruožai yra autentiškos Vokietijos ir  Europos istorijos detalės, gyvi dialogai, patrauklūs siužetai ir įdomūs personažai.

Rašytoja Sabine Ebert, ruošdama savo romanus, daug dėmesio skiria tyrinėjimams. Kurdama „Pribuvėjos paslaptį“, ji skaitė istorinius veikalus, o juose pateikiamą prieštaringą informaciją aptardavo su istorikais ir pasirinkdavo labiausiai tikėtiną variantą. Taip pat autorė prisijungė prie rekonstruktorių, atkuriančių viduramžių gyvenimą, ir stebėjo gyventojų buities sąlygas.

Sabine rašyti pradėjo gana vėlai, tada, kai jos vaikai jau buvo suaugę. Todėl ji daugybę laiko gali skirti tyrinėjimams. Viename interviu rašytoja teigė, kad pradeda darbą anksti ryte ir rašo visą dieną. Jei neturi įkvėpimo tekstui, tada nagrinėja mokslinę medžiagą arba šlifuoja tai, kas jau sukurta, gilinasi į personažų elgseną ir renka informaciją apie aprašomą laikotarpį.

Visi Sabine Ebert išleisti istoriniai romanai atsidurdavo bestselerių sąrašuose ir bendrai jos knygos parduotos daugiau nei keturių milijonų tiražu. Populiariausi romanai verčiami į įvairias kalbas ir užsienio šalyse taip pat sulaukia didžiulės sėkmės.

Pati Sabine Ebert yra charizmatiška asmenybė, turinti daugybę idėjų, kaip atgaivinti susidomėjimą istorija. Jos knygos įtraukia ir suteikia žinių apie aprašomą laikotarpį, tad skaityti ne tik įdomu, bet ir naudinga. Rekomenduojame istorinius kūrinius įsigyti internetu.