0

Salman Rushdie

Salman Rushdie – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas.Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Salman Rushdie kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Salman Rushdie savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės.Ne visiems autoriams tai pavyksta!Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu.

Salman Rushdie knygos


Aukso rūmai | Salman Rushdie
Nuolaida knygai -31%
12,79 €
18,29 € *
Šėtoniškos eilės | Salman Rushdie

Šiuo metu neparduodama

Vidurnakčio vaikai | Salman Rushdie

Šiuo metu neparduodama

Džozefas Antonas | Salman Rushdie

Šiuo metu neparduodama

Florencijos kerėtoja | Salman Rushdie

Šiuo metu neparduodama

Klounas Šalimaras | Salman Rushdie

Šiuo metu neparduodama


Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas