⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sarah Pinborough (g. 1972 m. Milton Keynes, Anglijoje) – jaunimo ir suaugusiųjų pripažinimo sulaukusi rašytoja, scenaristė.

Sarah Pinborough knygos

Rasta: 3

Rasta: 3

Jau pasirodė daugiau kaip 20 knygų, o pagal jos scenarijus sukurtos laidos transliuojamos BBC televizijoje bei Netflix platformoje.


Moteris apie savo asmeninį gyvenimą neatvirauja – žinome tik tiek, kad vaikystėje po antklode ji susižavėjusi skaitydavo legendinio detektyvų ir siaubo romanų rašytojo Stepheno Kingo knygas. Šiandien jau pats Stephenas Kingas giria Sarah Pinborough knygas. Rašytoja neketina sustoti ir kasmet skaitytojams pristato po naują kūrinį. Sarah šešis metus dirbo mokytoja - tai padėjo jai suprasti paauglių mąstymą ir praverčia kuriant įtikinamus jų charakterius savo romanuose. Kai nusprendė mesti mokytojos darbą, rašymas tapo pagrindine jos profesija.


Sarah teigia, kad rašyti fantastiką nebuvo sunku – nuo pat mažens ji gyveno fantazijų pasaulyje. „Aš visuomet savo mintyse kūriau istorijas. Iki dešimties metų aš galvojau, jog esu princesė iš Marso ir tikėjau, kad niekada nemirsiu. Maniau, kad dėl ten vykstančio karo esu įvaikinta čia, Žemėje. Dabar būdama vyresnė susimąstau, kad būtų neblogai sugrįžti į Marsą ir būti nemirtingai“, – juokauja Sarah Pinborough


„Aš sukūriau savitą trilerio žanrą, kurio centre yra veikėja moteris, bet negaliu sakyti, kad rašau apie save. Kai perskaitę knygos pabaigą žmonės stebisi, lieka tik pasakyti – viskas buvo tekste. Autorius neturėtų apgaudinėti skaitytojo – tai viena svarbiausių mano kūrybos taisyklių. Knygos dažnai primena anyžinį saldainį – arba juos dieviname, arba nekenčiame“, – apie santykį su skaitytojais ir rašomu tekstu kalba Sarah Pinborough.


Šiandien Londone gyvenanti rašytoja 2009 m. buvo įvertinta Britų fantastikos apdovanojimu už geriausią apsakymą. 2010 m. ir 2014 m. ji gavo šį apdovanojimą kaip geriausia novelių autorė. Keturis kartus ji pateko į trumpąjį sąrašą geriausio metų romano  kategorijoje, tačiau tik laiko klausimas, kada produktyvioji Sarah Pinborough bus šios kategorijos laureatė. Jos kūriniai, kuriuose netrūksta fantastikos, trilerio ir detektyvo elementų, šiandien parduodami daugiau kaip dvidešimtyje šalių. Lietuvių kalba išleistos dvi autorės knygos – tai trileriai „Ydingas ratas“ ir „Prisiekiu jos gyvybe“.