Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Sarah Wilson (g. 1974 m.) – australų žurnalistė, televizijos laidų vedėja, tinklaraštininkė ir rašytoja.


Sarah Wilson užaugo Australijos sostinės Kanberos apylinkėse kartu su penkiais broliais ir seserimis. Būdama vos 12 metų ji ėmėsi pirmojo savo "verslo" - prekiavo atvirukais bei kitomis smulkmenomis. 1992–1997 m.

Sarah Wilson knygos

Rasta: 2

Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole | Sarah Wilson
-50% su kodu: PATOGU
10,38 €
Kaina su kodu: 5,19 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 2

studijavo  Nacionaliniame Australijos universitete, kur baigė filosofijos, politikos, lyčių studijų ir teisės jungtinę studijų programą. Žurnalistės kelią ji pradėjo redaguodama „News Corp“ žurnalo restoranų skiltį, o būdama 24 m. tapo jauniausia šio leidinio skiltininke. Praėjus penkeriems metams, ji tapo Australijos Cosmopolitan redaktore, o jos vedama laida „MasterChef“ tapo žiūrimiausia šalyje.


Dar vaikysytėje Sarah Wilson kankino nerimas, o jai sulaukus 21-erių pirmą kartą buvo diagnozuotas skydliaukės sutrikimas - autoimuninė liga Hašimoto tiroiditas. Vėliau, ligai progresuojant, ji buvo priversta mesti darbą „Cosmopolitan“ ir išvyko į trobelę miško viduryje. Pasitelkusi žurnalistinius gebėjimus, Sarah siekė sužinoti kuo daugiau apie savo ligą – tai lėmė ir jos mitybos pokyčius, ir skeptišką požiūrį į vakcinas – dėl pastarojo pasisakymo moteris buvo kritiškai vertinama žiniasklaidoje.


Sarah Wilson teigia, kad gyvenime svarbiausia išlaikyti balansą ir paisyti savo norų bei kūno poreikių. Ji pati teigia visada kasdien atliekanti tris dalykus: užsimerkusi medituoja 20 minučių, gamina maistą, kuris padeda jai išlikti gyvybingai ir sveikai ir daug vaikšto – ji neturi mašinos, todėl pėsčiomis keliauja į visus darbinius ir asmeninius susitikimus.


2008 m. moteris pradėjo „Aš atsisakau cukraus“ kampaniją, kuriai vadovauja iki šiol. Tai virtuali sveikos gyvensenos bendruomenė, kuri tarpusavyje dalinasi patarimais ir įžvalgomis, kaip veiksmingai atsisakyti cukraus. Sarah Wilson kartu su biologais ir endokrinologais sukūrė aštuonių savaičių programą, kuri padėjo atsisakyti cukraus 1,5 mln. žmonių 113 šalių. Ji teigia, kad veikiau yra edukatorė, o ne verslininkė, todėl visą iš savo knygų ir konsultacijų gautą pelną aukoja labdarai.


Į lietuvių kalbą išversta Sarah Wilson knyga „Įveiktas nerimas“. Joje autorė atvirai kalba apie nuo mažens ją kamavusius nerimo sutrikimus. Kitos jai diagnozuotos ligos – nuo depresijos iki bulimijos – buvo, kaip ji pati sako, tik skirtingi nerimo veidai.