0

Saul G. Myerson, Robin P. Choudhury, Andrew R. J. Mitchell

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Saul G. Myerson, Robin P. Choudhury, Andrew R. J. Mitchell knygos


Urgentinė kardiologija | Saul G. Myerson, Robin P. Choudhury, Andrew R. J. Mitchell
  • Leidėjas: Vaistų žinios
Daugiau
Kaina internetu: 22,69 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 4.30 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Saul G. Myerson, Robin P. Choudhury, Andrew R. J. Mitchell vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Saul G. Myerson, Robin P. Choudhury, Andrew R. J. Mitchell išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Saul G. Myerson, Robin P. Choudhury, Andrew R. J. Mitchell bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Saul G. Myerson, Robin P. Choudhury, Andrew R. J. Mitchell – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.