Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Serena Burdick knygos

Rasta: 2

Ieškok manęs Havanoje | Serena Burdick
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai


Daugiau
Kaina: 18,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Turime sandėlyje

Bevardės mergaitės | Serena Burdick
(23 įvertinimai)
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai

„Bevardės mergaitės“ - sukrečianti Serena Burdick istorija apie pataisos namus nepaklusnioms mergaitėms.

Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Rasta: 2

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Serena Burdick vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Serena Burdick išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Serena Burdick bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Serena Burdick – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.