0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Seth Godin

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Seth Godin knygos


Purpurinė karvė. Pertvarkykite savo verslą būdami išskirtiniais | Seth Godin
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Rgrupė


Daugiau
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 22,48 €*
Sutaupote: 7.49 € (34%)
Turime sandėlyje

Ikaro apgaulė: kaip aukštai tu skrisi? | Seth Godin
  • Leidėjas: Baltos lankos
Daugiau
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,28 €*
Sutaupote: 2.29 € (19%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Seth Godin vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Seth Godin išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Seth Godin bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Seth Godin – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.