0

Stanislovas Jakutis, Loreta Ragulienė

Stanislovas Jakutis, Loreta Ragulienė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Stanislovas Jakutis, Loreta Ragulienė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Stanislovas Jakutis, Loreta Ragulienė knygos


Šiluma. Elektra ir magnetizmas | Stanislovas Jakutis, Loreta Ragulienė
  • Leidėjas: Šiaulių universiteto leidykla
Daugiau

Šiuo metu neparduodamaGalbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Stanislovas Jakutis, Loreta Ragulienė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas