0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Steven Kotler knygos


Pavogti ugnį | Jamie Wheal, Steven Kotler
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai

Kaip Silicio slėnio lyderių, JAV laivyno „ruonių“ ir prieš srovę einančių mokslininkų kuriami metodai gali iš pagrindų pakeisti mūsų produktyvumą ir gyvenimo kokybę.

Daugiau
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 19,39 €*
Sutaupote: 5.40 € (28%)
Turime sandėlyje

Ateitis greitesnė, nei manote. Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus | Peter H. Diamandis, Steven Kotler
  • Leidėjas: Eugrimas

Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus.

Daugiau
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (25%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Steven Kotler vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Steven Kotler išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Steven Kotler bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Steven Kotler – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.