0

Sud. Povilas Šverebas

Sud. Povilas Šverebas – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Sud. Povilas Šverebas kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Sud.

Sud. Povilas Šverebas knygos


Viekšniai: istorija ir kultūra | Sud. Povilas Šverebas
  • Leidėjas: Vilniaus dailės akademijos leidykla
Daugiau

Šiuo metu neparduodama


Salantų bažnyčia. Istorija, meno vertybės ir žmonės | Sud. Povilas Šverebas
  • Leidėjas: Vilniaus dailės akademijos leidykla
Daugiau

Šiuo metu neparduodama


Rokitai ir Kęstaičiai | Sud. Povilas Šverebas
  • Leidėjas: Vilniaus dailės akademijos leidykla
Daugiau

Šiuo metu neparduodamaPovilas Šverebas savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas