Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Susan Forward (1938 m. gegužės 14 d.) – amerikiečių psichologė, filosofijos mokslų daktarė, savipagalbos knygų autorė.

Susan Forward šeima nebuvo ideali. Jos tėvas – charizmatiškas prekybos agentas – su šeima persikėlė į Los Andželą, kai mergaitei buvo trylika. Jos motina buvo santuoka nusivylusi, sugniuždyta ir nelaiminga moteris.

Susan Forward knygos


Emocinis šantažas | Susan Forward
14,69 €
Turime sandėlyje

Miegamajame užsidariusi ir nuo pasaulio atsiribojusi moteris nebuvo patikima atrama dukrai. Pagrindinis dėmesio centras ir šeimą išlaikantis ramstis buvo tėvas.

Susan atvira – jos santykiai su tėvu buvo geri, kol ji ėmė bręsti. Tada kažkas pasikeitė. Tėvas tapo pavydus ir ėmė žeminti savo dukrą. Dėl pavydo jis neišleisdavo jos į pasimatymus, o kiekvieno reikalingo daikto Susan turėjo maldaute maldauti. Būdama paauglė ji stokojo pasitikėjimo savimi – jai trūko meilės, šilumos ir asmens, kuriuo galėtų pasitikėti.

Vėliau moteris studijavo teatrą Kalifornijos universitete Los Andžele, kur būdama 23 metų įsimylėjo muzikantą. Jis pasirodė besąs visiška tėvo priešingybė – ramus ir pasyvus vyras. Moteris nenorėjo būti eiline namų šeimininke, todėl jų santuoka nutrūko.

Nepatenkinta savo karjera televizijoje ir teatre, moteris nusprendė išmėginti save psichologijos srityje. 1965 m. ji pradėjo savanoriauti savo Alma Mater medicinos centro psichiatrijos padalinyje, įstojo į psichiatrijos ir socialinio darbo magistrantūrą, kurią baigusi gavo leidimą verstis psichoterapija.
1978 m. pasirodė pirmoji Susan Forward knyga „Betrayal of Innocence“. Joje išsakytos mintys ir įžvalgos susilaukė didelio atgarsio žiniasklaidoje, o Susan Forward per naktį tapo žvaigžde. Prieš tapdama autorinės radijo laidos vedėja, ji 1982 m. apsigynė daktaro laipsnį.

Nesėkmingai susiklostė ir antroji moters santuoka. Besąlygišką vyro meilę keisdavo agresijos ir įsiūčio periodai. Kiekvienas klaidingas Susan veiksmas galėjo išprovokuoti ginčą ir barnį. Tad kai psichiatrė pradėjo kilti karjeros laiptais, vyras pasijuto išduotas ir 1979 m. pora išsiskyrė.

Šiandien Susan Forward knygos puikuojasi bestselerių sąrašuose, ji keliauja, skaito paskaitas visame pasaulyje ir dažnai svečiuojasi televizijos pokalbių laidose. Moteris beveik 20 metų dirba psichiatre įvairiose Pietų Kalifornijos medicinos ir psichiatrijos įstaigose, taip pat verčiasi privačia praktika.

Jos profesinė veikla ir knygos daugybei žmonių suteikė vidinės jėgos, pasitikėjimo savimi ir padėjo tapti emociškai nepriklausomais. Į lietuvių kalba išversti Susan Forward bestseleriai „Toksiški tėvai“ ir „Toksiški uošviai“.