0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Svajonių knygos knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žmonos | Tarryn Fisher
  • Nauja knyga
Nuolaida knygai -31%
9,99 € 14,39 € *
Svetimi laiškai | Sandra Brown
Nuolaida knygai -55%
2,99 € 6,59 € *
Ieškomas: gelbėtojas | Tessa Dare
  • Nauja knyga
Nuolaida knygai -23%
10,89 € 13,99 € *
Seserys Chanel | Judithe Little
Nuolaida knygai -40%
9,99 € 16,49 € *
Prancūzo įlanka | Daphne du Maurier
Nuolaida knygai -38%
9,69 € 15,49 € *
Kai ji šoka | Susan Elizabeth Phillips
  • Nauja knyga
Nuolaida knygai -29%
10,99 € 15,29 € *
Širdies klystkeliai | Sandra Brown
Nuolaida knygai -39%
3,29 € 5,39 € *
Brangioji Kasandra | Lisa Kleypas
Nuolaida knygai -32%
10,99 € 15,99 € *
Nuodėmių pavasaris | Lisa Kleypas
Nuolaida knygai -36%
10,49 € 16,29 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

„Svajonių knygos“ – dar viena itin ryškų ir atpažįstamą braižą turinti leidykla. 2006-tais metais įsikūrusios „Svajonių knygos“ savo leidinius kviečia skaityti tuos, kurie tiki meile, nepamiršta džiaugtis gyvenimu bei svajoti.


„Svajonių knygų“ darbuotojai teigia, kad jų leidžiamos knygos yra tos, kurios taip įtrauks, kad pamiršite aplinkinį pasaulį, praleisite telefono skambučius, pravažiuosite stotelę ar sudeginsite puodą. Ir tik todėl, kad norėsite sužinoti, ar Jis galiausiai Ją pabučiuos, ar Ji pasakys Jam „taip“!


Svajonių romanus skaitančios moterys išgąsdina savo šeimos narius, nes ašaroja pasikūkčiodamos dėl svetimų skyrybų. Jos pamiršta iškraustyti skalbyklę, nes knygų veikėjai pradėjo aiškintis santykius. O gal naujame skyriuje numatomos vestuvės? Štai tokios yra „Svajonių leidyklos“ knygos. Jas jauku skaityti žiemą susisukus į šiltą apklotą, arba vasarą – lengvai besisūpuojančiame hamake arba saulėtame paplūdimyje.


„Svajonių knygų“ asortimentas daugiausiai orientuotas į moterišką auditoriją, tačiau, žinoma, perliukų tarp jausmingų trilerių ras ir stipriosios lyties atstovai.


Leidykla turi keletą knygų serijų. „Svajonių romanai“ – kišeninio formato nebrangūs leidiniai, visiškai neįpareigojantys ir greiti skaitiniai apie meilę. Paplūdimyje, ant sofos, oro uoste, gydytojo laukiamajame – tiks visur ir padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos.


„Šilkas“ – truputį įvairesnė meilės romanų serija. Knygos dažnai storesnės, leidžiamos serijomis, čia rasime gerai žinomų pasaulyje autorių kūrinius – Sandra Brown, Nora Roberts, Lori Foster ir kitas. 


„Laisvalaikio parkas“ – lengvi romantiški romanai, kuriuose nagrinėjamos įvairesnės problemos.


Į seriją „Marcipano valandos“ dėmesį atkreipti turėtų net tie, kurie ne itin žavisi meilės romanais. Šioje serijoje leidykla leidžia psichologinius trilerius, gyvenimiškas knygas apie žmonių santykius, šeimos sagas. Skaitytojai palankiai įvertino Taylor Jenkins Reid knygą „Vieni metai. Atskirai“ apie santuokos problemas, taip pat nemenko populiarumo sulaukė Kimberly Belle trileris „Sumeluotas gyvenimas“. Sakoma, kad „Marcipano valandos“ yra istorijos, kurios galėjo nutikti kiekvienam. 


Serijoje „Katė“ – gerai pažįstamos Tess Gerritsen knygos. Tiesa, čia ne žiaurieji detektyvai, o atskleista romantiškoji autorės pusė.


„Jausmų klasika“ turėtų patikti istorinių romanų gerbėjams. Ir, žinoma, klasikos mylėtojams. Čia rasime tokius romanus, kaip Kate Morton „Rivertono dvaro paslaptis“, Beatriz Williams „Šimtas vasarų“, Daphne du Maurier „Mano giminaitė Reičelė“. 


Leidykla „Svajonių knygos“ yra išleidusi ir seriją jaunimui „Geležies fėjūnai“.


„Svajonių knygos“ teigia, kad geriausia, kas gali nutikti, tai laikas sau… vien tik sau.. Ir gerai knygai!

Klausimai apie leidyklos prekes

Kokios prekės yra populiariausios leidyklos - Svajonių knygos?

Kokios prekės yra naujausios leidyklos - Svajonių knygos?