0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Taylor Jenkins Reid (g. 1983 gruodžio 20 d.) – populiari amerikiečių rašytoja.

Faktų apie asmeninį autorės gyvenimą biografijoje nedaug. Žinoma, kad baigusi mokyklą Taylor Jenkins Reid pradėjo kurti filmus. Iš pradžių ji maždaug trejus metus dirbo padėjėja, o paskui ėmėsi įvairių veiklų.

Taylor Jenkins Reid knygos

Rasta: 6

Supernova | Taylor Jenkins Reid
13,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

Augdama ji itin žavėjosi savo kartos serialais „Pagaliau skambutis“ bei „Draugai“.

Žavėdamasi aktorių darbu Taylor Jenkins Reid atliko praktiką serialo „CNI: NY“ atrankų skyriuje. 2011-ais metais autorė metė darbą aktorių atrankoje, kad galėtų susitelkti į rašymą. Ji pasirašė sutartį su literatūros agentu ir parašė pirmąjį romaną apie moterį, kurios vyras žūsta avarijoje, todėl žmona ir iki tol nepažįstama uošvė priverstos gedėti kartu.

Agentui knyga nepatiko. Tad jie išsiskyrė, o Taylor Jenkins Reid pasiūlė knygą dar 30 agentų. 29 ją atmetė, tačiau vienas įžvelgė perspektyvų ir knyga buvo išleista. Per kitus trejus metus ji parašė dar tris romanus, kurie sulaukė vidutinės sėkmės, o proveržis įvyko tik išleidus knygą „Septyni Evelinos Hugo vyrai“.

„Septyni Evelinos Hugo vyrai“ pasakoja apie jauną žurnalistę, kuri pasamdyta parašyti pasakojimą apie kadaise žymią aktorę Eveliną Hugo.

Tuo metu Taylor Jenkins Reid pakeitė agentą ir pradėjo rašyti istoriją apie septinto dešimtmečio muzikos žvaigždes. „Daisy Jones & the six“ sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo ir tapo bestseleriu. Šios knygos stilius netikėtas. Visas pasakojimas parašytas tarsi interviu forma ir sukuria autentišką nuotaiką, tarsi tokie atlikėjai galėjo iš tiesų egzistuoti.

Taylor Jenkins Reid yra ištekėjusi, o jos vyras Alex taip pat rašytojas. Kartu jie yra sukūrę autorės romano „Vienintelė (tikra) meilė“ scenarijų. Ši knyga pasakoja apie moterį, kurios sutuoktinis žuvo sraigtasparnio katastrofoje. Po kurio laiko ji užmezga naujus santykius, susižada ir vėl pasijunta laiminga, tačiau paaiškėja, kad jos mylimas vyras liko gyvas.

Viena naujausių Taylor Jenkins Reid knygų – romanas „Malibu ant bangos“. Veiksmas nukelia į 1983-ius metus ir pasakoja apie vieną vakarėlį, kuris tampa nevaldomas ir baigiasi liepsnomis.

Lengvumas, tačiau gili įvairių socialinių temų analizė – tokie yra pagrindiniai rašytojos kūrybos bruožai. Knygos patiks visiems, mėgstantiems lengvai skaitomą, bet vertingą pramoginę literatūrą. Kviečiame romanus įsigyti internetu.