⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teresa Driscoll – žurnalistė, BBC televizijos laidų vedėja, trilerių rašytoja.

Moteris prisimena, kad būti rašytoja tvirtai apsisprendė būdama vos dešimties. Pirmieji jos kūriniai gimė sąsiuvinių paraštėse, tačiau ilgainiui merginos entuziazmas išblėso.

Teresa Driscoll knygos

Rasta: 4

Aš stebiu tave | Teresa Driscoll
10,29 €
Turime sandėlyje
Draugė | Teresa Driscoll
14,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Nepaisant to, moksleivė sulaukė paramos, pritarimo ir padrąsinimo – jos mokytoja pastūmėjo rinktis žurnalistės karjerą.
 
Teresa Driscoll dirbo „Kent Messenger“ leidinių grupėje, kur tapo vyriausia vakarinio laikraščio reportere. Kaip laisvai samdoma rašytoja, ji ėmė bendradarbiauti su nacionaline šalies spauda, o netrukus pradėjo savo du dešimtmečius trukusią karjerą televizijoje. Pirmiausia ji dirbo vietinėje „Thames TV“, o netrukus tapo pranešėja BBC regioninių naujienų laidoje „Spotlight“. Čia ji penkiolika metų visai Jungtinei Karalystei pristatinėjo įvykius iš Devono miesto.

Nors karjera televizijoje klostėsi sėkmingai, moteris pripažįsta, jog visą tą laiką buvo pasiilgusi rašymo. Todėl ji nusprendė šalia pagrindinio darbo kurti tekstus žurnalams, o įkopusi į penktą dešimtį, metė darbą BBC ir atsidėjo kūrybai.

Parašyti knygą Teresa Driscoll svajojo nuo mažumės. Nors pirmasis bandymas išleisti knygą nepavyko, moteris tobulino plunksną kurdama apsakymus nacionalinei Britanijos spaudai. 2014 m. jai nusišypsojo sėkmė – tiesa, patvirtinusi seną išmintį, jog savame krašte pranašu nebūsi. Jos debiutinio romano „Receptai Melisai“ teisės buvo parduotos Vokietijos leidėjams Frankfurto knygų mugėje. Tik tada rašytoją pastebėjo Jungtinės Karalystės leidyklos ir prasidėjo naujas, iki šiol tebesitęsiantis moters karjeros etapas.

Iš viso parduota per pusę milijono Teresa Driscoll knygų egzempliorių, kai kurios jų išverstos į daugiau nei šešiolika kalbų. Jos tapo „Amazon Kindle“ elektroninių knygų platformos bestseleriais Didžiojoje Britanijoje, JAV ir Australijoje. Šiuo metu didžiausią rašytojos kūrybos dalį sudaro trileriai ir moterų literatūra. Ji su vyru ir dviem vaikais gyvena Pietų Hamse, Anglijoje.