TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Tess Gerritsen (1953 m. birželio 12 d., San Diegas, Kalifornija, JAV) – kinų-amerikiečių kilmės rašytoja, gydytoja.

Tess Gerritsen gimė 1953 liepos 12 d. kinų emigrantų šeimoje, San Diege, Kalifornijoje. Vaikystėje svajojo apie rašytojos karjerą, tačiau šeimos sutarimu pasirinko medicinos studijas Stanfordo universitete, kurį baigė 1975 m. įgydama antropologės specialybę.

Tess Gerritsen knygos

Rasta: 41
  1. 1
  2. 2

Mefisto klubas | Tess Gerritsen
-30% su kodu: KALĖDOS
6,59 €
Kaina su kodu: 4,61 €
Turime sandėlyje
KNYGŲ RINKINYS. TAVISTOKAI. Jų pėdsakais + Širdžių vagilė (knygos su defektais) | Tess Gerritsen
-30% su kodu: KALĖDOS
5,59 €
Kaina su kodu: 3,91 €
Turime sandėlyje
Ledinis šaltis | Tess Gerritsen
-30% su kodu: KALĖDOS
11,32 €
Kaina su kodu: 7,92 €
Turime sandėlyje
Relikvija | Tess Gerritsen
-30% su kodu: KALĖDOS
6,04 €
Kaina su kodu: 4,23 €
Turime sandėlyje
Širdžių vagilė (knyga su defektais) | Tess Gerritsen
-30% su kodu: KALĖDOS
3,59 €
Kaina su kodu: 2,51 €
Turime sandėlyje
Jų pėdsakais (knyga su defektais) | Tess Gerritsen
-30% su kodu: KALĖDOS
3,59 €
Kaina su kodu: 2,51 €
Turime sandėlyje
Rasta: 41
  1. 1
  2. 2

Tęsti medicinos studijas išvyko į Kalifornijos universitetą San Fransiske. Šiame universitete 1979 m. gavo daktaro laipsnį ir įsidarbino Honolulu ligoninėje.

Būdama motinystės atostogose, parašė apysaką Honolulu žurnalui, otganizavusiam literatūrinį konkursą. Jos parašyta istorija „On Choosing the Right Crack Seed“ užėmė pirmą vietą ir T. Gerritsen gavo 500 dolerių prizą.


Pirmi rašytojos kūriniai buvo romantiški trileriai, kurie nebuvo išleisti ir, kaip pati rašytoja teigė, buvo tik „pasipraktikavimui“.


1996 m. T. Gerritsen išleido savo pirmąjį medicininį trilerį, pavadintą „Derlius“ („Harvest“). Šį kūrinį įkvėpė į pensiją išėjęs detektyvas. Jis papasakojo, kad jauni vaikai grobiami Maskvos gatvėse ir siunčiami į užsienį kaip organų donorai. „Derlius“ buvo T.Gerritsen pirmas romanas išleistas kietu viršeliu -  tai buvo debiutas. New York Times bestselerių sąraše „Derlius“ užėmė 13 vietą.


Autorė savo kūryboje sėkmingai pritaikė asmeninę savo kaip gydytojos ligoninės priimamajame patirtį. Tačiau jos interesai aprėpia ne vien medicinos sritį. Studijuodama antropologiją Stenfordo universitete, paskutiniame kurse ji katalogavo šimtmečių senumo žmonių palaikus, o dabar nuolat keliauja po pasaulį, itin domisi senosiomis kultūromis.