Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Tilmutė Pilkaitė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Tilmutė Pilkaitė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Tilmutė Pilkaitė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Tilmutė Pilkaitė knygos

Rasta: 5

Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys | Nomeda Puodžiūnienė, Tilmutė Pilkaitė
21,99 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Engineering Drawing. Text, Training and Tasks Book of Engineering Drawing | Nomeda Puodžiūnienė, Tilmutė Pilkaitė
15,87 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 5

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas