Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tomas Kriščiūnas knygos

Rasta: 3

Rasta: 3

Tomas Kriščiūnas – pardavimų strategas, keliautojas, rašytojas. Šiandien Tomas Kriščiūnas konsultuoja verslininkus ir padeda jiems vystyti savo veiklą, tačiau jo karjera prasidėjo Londone, kur jis dirbo labai paprastą gatvės pardavėjo darbą, o vėliau tapo tarptautinės įmonės pardavimų vadovu bei verslininku.

Tomas Kriščiūnas sukūrė kavinių tinklą, kuris, deja, žlugo per 2009-ųjų metų finansinę krizę. Atsitiesęs vyras pasuko į nekilnojamo turto sritį, grąžino visas skolas ir sukūrė kitą sėkmingą verslą, o dabar padeda kitiems padidinti pardavimus bei užmegzti sėkmingus ryšius.

Tomas Kriščiūnas veda mokymus apie pardavimų ir marketingo strategijas, taip pat padeda verslininkams tapti savo rinkos lyderiais, plėstis į viso pasaulio regionus bei suburti efektyvias komandas. Tomas Kriščiūnas įkūrė verslo konsultacinę įmonę „Pardavimų pajėgos“.

2019-ais metais pasirodė jo knyga „500 dienų su Saudo Arabijos princu“. Aprašyme teigiama, kad tai pasakojimas apie knygos autoriaus ir pagrindinio veikėjo Tomo Kriščiūno gyvenimo veidrodžio trapumą ir pamokas, kurias tenka išmokti painiame verslo pasaulyje.

Autorius pasakoja apie savo asmeninę patirtį kuriant ir dėl krizės prarandant verslą bei tolesnį gyvenimą kapanojantis iš tokios situacijos. Bandymas atsitiesti nuvedė Tomą Kriščiūną į Saudo Arabiją ir Bahreiną, kur jis patarinėjo princui archyvavimo verslo plėtros klausimais. Knyga tarsi apjungia kelionių istorijas, verslo patarimus ir asmeninio kelio patirtį.

Ši knyga išversta ir į anglų kalbą. Kviečiame internetu įsigyti leidinį „500 Days With a Saudi Arabian Prince“ ir dovanoti jį draugams bei partneriams iš užsienio.

Naujausia rašytojo, verslininko ir keliautojo knyga – „Duok mums aiškumo“. Šio kūrinio tekstai ramesni. Autorius, klajojęs po pasaulį, pagaliau nurimsta, atsiduria ten, kur netrukdo skubančio ir informacijos pertekliumi pasižyminčio pasaulio problemos ir jaučiasi tarsi nusimetęs sunkią naštą.

Tomas Kriščiūnas svečiavosi Prancūzijos vienuolyne kalnuose ir ieškojo aiškumo visame kame. Savo paieškas ir patirtį jis sudėjo į knygą, kuri skaitytojui pasirodys tarsi meditacija ar išpažintis. Skaitytojai teigia, kad autoriaus mintys labai įkvepiančios, o patirtis – pamokanti.

Asmeninė patirtis, patarimai, motyvacija, gyvenimo pamokos – tai pagrindiniai autoriaus kūrybos bruožai, giriami skaitytojų.