0

Tomas Misiukonis

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Tomas Misiukonis knygos


Koučingo technikos | Tomas Misiukonis
(3 įvertinimai)
  • Leidėjas: Vaga


Daugiau
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 18,79 €*
Sutaupote: 7.80 € (42%)
Turime sandėlyje

Koučingo praktika vadovams (5-oji laida) | Tomas Misiukonis
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Vaga

Pirmoji lietuvių autoriaus knyga apie pasaulyje itin paplitusio koučingo (angl. coaching) tikslus, problematiką ir taikymo metodus.

Daugiau


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Tomas Misiukonis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Tomas Misiukonis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Tomas Misiukonis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Tomas Misiukonis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.