0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tomas Mitkus, Vaida Nedzinskaitė-Mitkė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Tomas Mitkus, Vaida Nedzinskaitė-Mitkė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Tomas Mitkus, Vaida Nedzinskaitė-Mitkė knygos


Animacijos industrija Lietuvoje: analizė ir galimybės | Tomas Mitkus, Vaida Nedzinskaitė-Mitkė
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika


Daugiau
20,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Komiksai: pažink ir kurk | Tomas Mitkus, Vaida Nedzinskaitė-Mitkė
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika


Daugiau
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (24%)
Turime sandėlyje


Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Tomas Mitkus, Vaida Nedzinskaitė-Mitkė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas