0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Trys nykštukai knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nuspalvink be dažų. Peliukas |
Nuolaida knygai -32%
0,89 € 1,29 € *
Nuspalvink be dažų. Liūtukas |
Nuolaida knygai -32%
0,89 € 1,29 € *
Nuspalvink be dažų. Mašinos |
Nuolaida knygai -32%
0,89 € 1,29 € *
Nuspalvink be dažų. Princesės |
Nuolaida knygai -32%
0,89 € 1,29 € *
Sodyba. Spalvų burtai |
5,49 € 5,99 € *
Mašinos monstrai |
Nuolaida knygai -53%
2,49 € 5,29 € *
Pypliukams apie mašinas |
Nuolaida knygai -33%
3,89 € 5,79 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Leidykla Trys nykštukai, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Trys nykštukai leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Trys nykštukai leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Trys nykštukai siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Trys nykštukai ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!