-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

„Trys paršiukai“ – pasaka, kuri primena svarbiausias moralines vertybes: išmintį, darbštumą, pagalbą artimiesiems, drąsą, draugystę. Taip pat istorijoje smerkiamas tingumas. Interneto knygyne kviečiame įsigyti įvairių šios knygų serijos kūrinių, pritaikytų skirtingo amžiaus vaikams.

Knygų serija „Trys paršiukai: pasaka“ apjungia visas istorijas apie šiuos žavius veikėjus.

Trys paršiukai knygos


Pasaka. Trys paršiukai |
0,99 €
Turime sandėlyje
Trys paršiukai. Dėlionių knyga |
5,49 €
Turime sandėlyje
Disney. Trys paršiukai |
2,99 €
Turime sandėlyje
Trys paršiukai |
1,89 €
Turime sandėlyje
Pradedu skaityti. Trys paršiukai |
2,29 €
Turime sandėlyje
Trys paršiukai |
2,99 €
Turime sandėlyje
Trys paršiukai | Dovilė Zelčiūtė
Turime sandėlyje

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Trys paršiukai smagiai sau leido laiką, tačiau vienas jų priminė, kad iki žiemos reikia pasistatyti namą. Du jo broliai buvo per daug tingūs ir į įspėjimą numojo ranka. Jie sau žaidė ir išdykavo, o atėjus šalčiams vienas pasistatė trobelę iš šiaudų, o kitas iš šakų. Patenkinti savimi jie išjuokė vyriausią brolį, mūrijantį tikrą tvirtovę.

Tačiau, kas nutiks, kai paršeliai susidurs su vilku? Ar atlaikys šiaudinis namas? O pastatytas iš šakų? Skaitykite pasaką ir sužinosite!

Vaikams skirtos knygelės labai įvairios, tačiau visos nuostabiai iliustruotos. Patiems mažiausiems patiks „Trys paršiukai ir kitos pasakos. Spalvinimo knygelė su lipdukais“. Šis leidinys su herojais supažindins kūrybišku keliu.

Mažylius taip pat sužavės leidinys „Iškilūs paveikslėliai. Trys paršiukai“. Pasaka su nuotaikingomis spalvotomis iliustracijomis ir iškylančiomis detalėmis ugdo smalsumą ir dėmesingumą.

Jei vaikas jau pradeda savarankiškai skaityti, verta atkreipti dėmesį į knygelę „Pradedu skaityti. Trys paršiukai“, kurioje rasite ir kitas populiarias pasakas, užrašytas didžiosiomis raidėmis.

Knygutėje „Gražuolė ir pabaisa. Trys paršiukai. Mažylių pasakėlės su užduotėlėmis“ rasite dvi žinomas istorijas, kurias perskaitę vaikai galės spalvinti, spręsti galvosūkius bei smagiai ir kūrybingai leisti laiką.

„Disney. Trys paršiukai“ – iliustruota gerai žinomu Wolt Disney studijos stiliumi. „Trys paršiukai. Dėlionių knygelė“ yra skirta ne tik skaityti, bet ir žaisti, nes vaikai knygelėje ras net šešias dėliones.

Ypatingai išsiskiria knygutė „Trys paršiukai. Jogos pasakaitė“, kurią parengė Lili la Baleine ir Marie Tanneux. Ši knyga padės vaikams atsipalaiduoti ir atsikratyti streso. Klasikinė pasaka prancūzų kūrėjų dėka atgimė interaktyviu pavidalu. Skaitykite trijų paršelių istoriją ir darykite jogos pratimus. Šis leidinys tinka ne tik vaikams, bet ir visai šeimai. Knygoje rasite pasaką ir aštuonias jogos pozas, su jų naudos paaiškinimais.

„Trys paršiukai“ – vertinga ir pamokanti istoriją, kurią verta perskaityti kiekvienam vaikui!