Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Leidyklos Tyto alba logotipe matome liepsnotąją pelėdą, kurios lotyniškas pavadinimas ir yra tyto alba. 1992-ais metais šis miestuose sutinkamas paukštis buvo įtrauktas į Lietuvos raudonąją knygą.

Tyto alba knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Atatrankos | Nijolė Oželytė
  • Nauja knyga
14,99 €
Turime sandėlyje
Riešutų duona | Saulius Šaltenis
7,69 €
Turime sandėlyje
Prieraišumo galia | Diane Poole Heller
12,79 €
Turime sandėlyje
Prisilietimas | Colleen McCullough
  • Nauja knyga
16,49 €
Turime sandėlyje
Moralė | Jonathan Sacks
16,29 €
Turime sandėlyje
Vasara be tavęs | Karen Swan
  • Nauja knyga
16,49 €
Knygą turėsime: 2022-07-08
Kur upė Šyša teka... | Rokas Flick
14,99 €
Turime sandėlyje
Kaip būti | Vaiva Rykštaitė
13,79 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Po metų įsikūrė leidykla „Tyto Alba“ ir pagerbė išmintingąją pelėdą išsaugodama jos atvaizdą logotipe.


Per beveik trisdešimt gyvavimo metų leidykla skaitytojams pasiūlė apie pusantro tūkstančio knygų bei kitų leidinių. Šios leidyklos darbuotojų branduolys yra tarsi viena artima šeima, kuri švenčia bendras šventes ir rūpinasi kolegų anūkais bei vaikais. Kavą itin mėgstantis „Tyto Alba“ kolektyvas turi ir bendrą pomėgį – grybavimą. Taip pat jie net naktį pažadint galėtų pasakyti, koks kurio kolegos zodiako ženklas.


 „Tyto Alba“ yra kone vienintelė leidykla Lietuvoje, kuri kiekvieną sezoną žiniasklaidos atstovus ir knygų tinklaraštininkus kviečia į renginį, kuriame pristato savo knygų naujienas ir supažindina su naujais autoriais.


Leidyklos vadovė Lolita Varanavičienė teigia, kad „Tyto Alba“ itin kruopščiai renkasi leidžiamas knygas. Pasak jos, rinkoje pasirodo per daug abejotinos vertės leidinių, kurių tikrai nesinori puošti liepsnojančios pelėdos logotipu. „Tyto Alba“ siūlo išskirtinai kokybišką literatūrą ir dėl to daug kam atrodo tarsi dinozaurai kitų leidyklų kontekste.


Leidykla daug dėmesio skiria lietuvių autorių kūriniams. Asortimente skaitytojai ras tokius gerai žinomus vardus, kaip Jurga Ivanauskaitė, Ričardas Gavelis, Juozas Erlickas, Saulius Šaltenis, Gintaras Beresnevičius, Marius Ivaškevičius. Taip pat čia sutiksime ir naujosios kartos autorius – Rimantą Kmitą, Vaivą Ryškaitę, Marių Povilą Elija Martynenko, kunigą Algirdą Toliatą, Tomą Dirgėlą ir kitus.


Tarp leidyklos populiariausių – kunigo Algirdo Toliato knygos, taip pat prezidento Valdo Adamkaus atsiminimai. 


„Tyto Alba“ išleidžia ir nemažai užsienio autorių. Itin populiari yra rašytojos Lucinda Riley kuriama septynių seserų serija. Daug palankaus skaitytojų dėmesio sulaukia ir autoriai Jane Gardam, Marina Stepnova, Elif Shafak, Nobelio premijos laureatas Orhan Pamuk, Colleen McCullough, kuri visame pasaulyje žinoma dėl kultinio beselerio „Erškėčių paukščiai“, „Šantaramo“ autorius Gregory David Roberts, Umberto Eco, David Walliams. 


Leidyklos pasiūloje nemažai knygų ir mažiesiems skaitytojams. Rašytojas Tomas Dirgėla, kuris sukūrė seriją „Tomas ir Domas“ yra atpažįstamas gatvėje, o vaikai jo nuolat klausinėja, kada gi pasirodys nauja istorija.


Taip pat „Tyto Alba“ siūlo vadovėlius, mokslo populiarinimo knygas, žymių žmonių biografijas, atsiminimus, kelionių užrašus bei filosofinius, religinės temos kūrinius.

Klausimai apie leidyklos prekes

Kokios prekės yra populiariausios leidyklos - Tyto alba?