⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ugnė Barauskaitė (g. 1975 m., Kaune) – žurnalistė, radijo laidų vedėja, filmų įgarsintoja, knygų autorė.

Rašytojos biografija gana įdomi, o daug moters gyvenimo faktų atsispindi ir knygose. Kauno Vytauto Didžiojo universitete ji baigė meno istorijos studijas.

Ugnė Barauskaitė knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

Vėliau Ugnė Barauskaitė dirbo žurnaliste ir rašė straipsnius jaunimo žurnalui.

Daugelis Lietuvos žmonių gerai žino šios kūrybiškos asmenybės balsą, nes Ugnė Barauskaitė jau daug metų dirba populiariose radijo stotyse. Iš pradžių ji savo jėgas išbandė radijo stoties „Lietus“ laidų vedėjos kėdėje. Vėliau pasitraukė motinystės atostogų, grįžusi dirbo stotyje „M-1“, o vėliau ilgam įsitvirtino „M-1 Plius“.

Radijo stotyje „M-1 Plius“ Ugnė Barauskaitė vedė laidą „Vakaro istorijos“, tačiau pastaruoju  metu jos balsas girdimas ankstyvais rytais. Moteris, kartu su kolega, veda rytinę laidą „Gyvenimas prasideda su Tomu ir Ugne“.

Ugnės Barauskaitės balsą žino net tie, kurie nesiklauso radijo, mat ji įgarsina filmus. Be šių veiklų Ugnė yra ir gerai žinoma rašytoja. Ji išleido tris labai skirtingas knygas, kurios sulaukė itin palankių vertinimų.

Pirmoji knyga „O rytoj vėl reikės gyventi“ pasirodė 2002-ais metais. Ši knyga parašyta elektroninių laiškų formatu. Knygos herojė rašo savo draugams ir pasakoja įvairias gyvenimo nuotrupas. Šiose istorijose daugelis skaitytojų gali atpažinti ir save. Pagrindinis autorės kūrybos bruožas, kuris atsiskleidžia ir kituose jos kūriniuose, yra nesupainiojama ironija, mokėjimas pasijuokti iš įvairių situacijų ir stereotipų.

Pirmosios knygos herojė, kaip ir pati Ugnė, dirba radijo stotyje, todėl viskas, kas aprašyta knygoje, galėjo nutikti iš tiesų.

Antrasis Ugnės Barauskaitės romanas pasirodė 2005-ais metais. Knyga „Dešimt“ jau visai kitokia, nei autorės debiutas, tačiau išlaiko ironiją bei dienoraščių stilių. Šiame kūrinyje rašoma apie dešimt mėnulio nėštumo mėnesių. Nors šią knygą itin pamėgo besilaukiančios skaitytojos, tačiau kūrinį giria ir tie, kurie su vaikais bei nėštumu neturi nieko bendro.

Naujausias rašytojos kūrinys – romanas „Vieno žmogaus bohema“. Šioje knygoje aprašomos kelionės po Artimuosius rytus, patirtis pažindinantis su kitomis kultūromis, taip pat vaikystės prisiminimai, atviros asmeninės istorijos bei romantiški nuotykiai.

Ugnės Barauskaitės kūrybą įkvepia kasdienybė. Moteris mėgsta skaityti, žiūrėti filmus, bendrauti su draugais, vaikščioti su savo šunimis, rašyti dienoraščius. Artima? Kviečiame autorės knygas įsigyti internetu!