0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen knygos


KOMPLEKTAS. Smagi ir nuotaikinga istorija apie trylikametę LĖJĄ ir pirmąją MEILĘ (3 knygos) | Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen
Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 24,90 €*
Sutaupote: 10.41 € (42%)
Turime sandėlyje

Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga) | Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen
  • Leidėjas: Presvika


Daugiau
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 4.90 € (50%)
Turime sandėlyje

Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga) | Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen
  • Leidėjas: Presvika


Daugiau
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 8,02 €*
Sutaupote: 4.53 € (57%)
Turime sandėlyje

Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga) | Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen
Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (9%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.