0

Vadim Zeland knygosVadimas Zelandas (Вадим Зеланд) - vienas skaitomiausių ir paslaptingiausių šiuolaikinių rusų autorių, parašęs daugiau nei dešimt knygų apie sensacingą realybės valdymo metodiką, vadinamą transerfingu.

Knygos išverstos į 20 kalbų, daugelyje šalių tapo bestseleriais. Sunku rasti nuotrauką, kurioje Vadimas Zelandas būtų be pusę veido dengiančių juodų akinių. Jis neduoda interviu, beveik nieko nepasakoja apie save ir sako, kad daugelis jo draugų net nežino, kad jis rašo knygas. Todėl gali būti, kad Vadimas Zelandas yra slapyvardis. Greičiausiai, skaitytojai niekada nesužinos jo tikrojo vardo.


Vadimas Zelandas yra "realybės traserfingo" teorijos autorius ir knygų apie likimo ir realybės valdymo principus autorius. Pats Zelandas aiškina, kad jis nėra šios metodikos autorius - žinios jam perduodamos transcendentiniu būdu.Kai kurie mano, kad Vadimas Zelandas neegzistuoja, kad tai išgalvotas personažas. Gali būti, jog šį slapyvardį sugalvojo leidykla, o knygas apie transerfingą rašo grupė rašytojų. Tačiau Vadimas Zelandas savo asmeniniame tinklalapyje šią informaciją neigia ir tvirtina esąs realus asmuo, tačiau su skaitytojais ir gerbėjais bendrauja tik internetu.


Žinoma tik tai, kad Zelandas gyvena Rusijos pietuose prie jūros. Jam
virš 50 metų. Tautybė - rusas, tačiau turi estiško kraujo. Sovietmečiu
jo veikla buvo susijusi su kvantine fizika ir kompiuterių
technologijomis.