⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

"Vaga" yra seniausia grožinės literatūros leidykla Lietuvoje, įkurta 1945 metais Kaune kaip Valstybinė grožinės literatūros leidykla.

Vaga knygos

Rasta: 559
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Toksiški tėvai | Craig Buck, Susan Forward
10,79 €
Turime sandėlyje
Žmogaus pažinimas | Alfred Adler
12,19 €
Turime sandėlyje
Gabaus vaiko drama | Alice Miller
9,99 €
Turime sandėlyje
Alchemikas | Paulo Coelho
7,19 €
Turime sandėlyje
Laozi |
9,99 €
Turime sandėlyje
Emocinis šantažas | Susan Forward
11,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 559
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Į literatūros areną atvedusi ir išgarsinusi daugybę lietuvių autorių, pristačiusi vertingiausius pasaulio literatūros kūrinius lietuvių kalba, subūrusi iškiliausius autorius, vertėjus, redaktorius ir menininkus.
Per tiek veiklos metų leidykla užaugino ne vieną skaitytojų kartą ir užaugo pati. Vargu ar šiandien Lietuvoje rastume namus, kuriuose nebūtų knygų su ženklu "Vaga".
Ir šiandien leidykla tęsia geriausias ankstesnių metų tradicijas – skaitytojams pristato pasaulyje prestižinėmis premijomis įvertintų autorių darbus, plečia psichologinių knygų seriją, ieško kuo įvairesnių ir klasikinės, ir šiuolaikinės literatūros kūrinių. Ji išleido tarptautinio populiarumo sulaukusį Paulo Coelho romaną „Alchemikas“.Tradicijos ir novatoriškumas, kokybė ir prestižas – tai leidyklos "Vaga" orientyrai, kuriais vadovaudamiesi Lietuvos skaitytojams siekiame pristatyti knygas, žadinančias smalsumą, kritinį mąstymą, lavinančias estetinį ir literatūrinį skonį, o svarbiausia – prisidedančias prie kūrybingos visuomenės ugdymo.