0

Vaga

"Vaga" yra seniausia grožinės literatūros leidykla Lietuvoje, įkurta 1945 metais Kaune kaip Valstybinė grožinės literatūros leidykla. Į literatūros areną atvedusi ir išgarsinusi daugybę lietuvių autorių, pristačiusi vertingiausius pasaulio literatūros kūrinius lietuvių kalba, subūrusi iškiliausius autorius, vertėjus, redaktorius ir menininkus.
Per tiek veiklos metų leidykla užaugino ne vieną skaitytojų kartą ir užaugo pati. Vargu ar šiandien Lietuvoje rastume namus, kuriuose nebūtų knygų su ženklu "Vaga".
Ir šiandien leidykla tęsia geriausias ankstesnių metų tradicijas – skaitytojams pristato pasaulyje prestižinėmis premijomis įvertintų autorių darbus, plečia psichologinių knygų seriją, ieško kuo įvairesnių ir klasikinės, ir šiuolaikinės literatūros kūrinių.
Tradicijos ir novatoriškumas, kokybė ir prestižas – tai leidyklos "Vaga" orientyrai, kuriais vadovaudamiesi Lietuvos skaitytojams siekiame pristatyti knygas, žadinančias smalsumą, kritinį mąstymą, lavinančias estetinį ir literatūrinį skonį, o svarbiausia – prisidedančias prie kūrybingos visuomenės ugdymo.

Vaga knygos

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Nepramintuoju taku | Morgan Scott Peck
Nuolaida knygai -32%
8,99 €
13,19 € *
Antrasis kūdikis | Sarah Ockwell-Smith
 • Nauja knyga
Nuolaida knygai -21%
13,29 €
16,69 € *
Vegetarė | Han Kang
Nuolaida knygai -27%
11,99 €
16,39 € *
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5