0

Vaiva Budraitytė

Vaiva Budraitytė (g. 1960 m.sausio 10 d., Šilutė, Lietuva) – būrėja, žiniuonė, astrologė, dažna televizijos laidų dalyvė bei horoskopų autorė.

Prieš pradedant lankyti mokyklą, Vaiva Budraitytė gyveno pas savo močiutę Pašyšių kaime. Čia vis dar buvo juntamas glaudus ryšys su gamta bei senais papročiais.Močiutė sudomino mergaitę liaudies medicina, vaistažolėmis, prietarais bei burtais.Jau dylikos ji susidomėjo astrologija ir aiškiaregyste. Šia vaikystėje atrasta veikla ji užsiima jau kelis dešimtmečius.
 
Nors domėjosi ezoterika, Vaivą Budraitytę traukė ir kitos sritys.Būdama paauglė mokėsi Balio Dvariono muzikos mokykloje, lankė fleitos ir fortepijono klasę.Po metų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje ji grįžo į ankstesnę mokyklą ir pasirinko dirigavimo specialybę.Visą tą laiką Vaiva Budraitytė dainavo mergaičių chore „Liepaitės“.

Baigusi mokyklą, būsimoji astrologė pirmiausia įgijo buhalterės specialybę, o vėliau Vilniaus universitete baigė ekonomiką.

Vaiva Budraitytė knygosUžuot dirbusi pagal specialybę, ji vėl atsidavė kūrybai – mokėsi Vaikų dailės mokyklos rengiamuose vakariniuose kursuose suaugusiems.
Vaivos Budraitytės astrologines žinias sustiprino studijos Maskvoje, kur valstybiniame universitete ji studijavo filosofiją. Čia moteris susidomėjo pasaulio religijomis, joga ir budizmu, įgijo užkalbėjimų ir sąmoningo sapnavimo technikų pradmenis.Vėliau savo įgūdžius tobulino Tolimuosiuose Rytuose.

Ji pasakoja, kad ilgą laiką dirbo pagal savo išsilavinimą, tačiau ilgainiui suprato norinti panaudoti per ilgus metus sukauptas astrologijos ir aiškiaregystės žinias ir padėti žmonėms.Moteris išspausdino skelbimą laikraštyje ir jau netrukus prie jos namų rikiavosi eilė norinčių išgirsti savo likimą.Taip išsipildė kažkada indų žiniuonio jai pasakyti žodžiai, kad jos vardas taps garsus ir atneš jai šlovę.

Kiekvieną rytą astrologė pradeda puodeliu kavos ir sapnininko skaitymu – ji sako, kad tai yra jos kasdienis ritualas.Pozityviai ir optimistiškai į gyvenimą žiūrinti Vaiva Budraitytė sako, kad svarbiausias gyvenimo įvykis yra kiekviena nauja išaušusi diena, atnešanti galimybes ir džiaugsmą.Savo autoritetais ji laiko A.Einsteiną, M.Bulgakovą, M.de Cervantesą ir kitus neeilinius žmones – jų biografijos yra bene mėgstamiausios astrologės knygos.

Ji dažnai svečiuojasi pokalbių laidose, jos patarimų netrūksta ir populiariausiuose naujienų portaluose.Moteris pasakoja niekada nesijautusi žvaigžde, bet pripažįsta, kad žinomumas vargina.Vaiva Budraitytė įstikinusi, kad neigiama energija veikia žmogų, todėl ji stengiasi atsiriboti nuo kritikos ir komentarų.