0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Vaiva Kubeckienė knygos


„The Seasons“ by Petras Repšys | Ramūnas Kondratas, Vaiva Kubeckienė
  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 5,89 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (16%)
Turime sandėlyje

Petro Repšio „Metų laikai“ | Ramūnas Kondratas, Vaiva Kubeckienė
  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (19%)
Turime sandėlyje

Vilnius University Symbols. Coat of Arms, Academic Regalia and Traditional Ceremonies | Ramūnas Kondratas, Vaiva Kubeckienė
  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 11,79 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 2.20 € (16%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Vaiva Kubeckienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Vaiva Kubeckienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Vaiva Kubeckienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Vaiva Kubeckienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.