0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Valentina Burkšienė knygos


e. Dalyvavimas: galimybės ir iššūkiai savivaldai | Jaroslav Dvorak, Mantas Dūda, Valentina Burkšienė
  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 11,39 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (6%)
Turime sandėlyje

Darnaus vystymosi sėkmės veiksniai viešojo sektoriaus kontekste | Valentina Burkšienė
  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla


Daugiau
6,23 €
Turime sandėlyjeSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Valentina Burkšienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Valentina Burkšienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Valentina Burkšienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Valentina Burkšienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.