0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Valentinas Šaulys

Valentinas Šaulys – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Valentinas Šaulys kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Valentinas Šaulys knygos


Atvirųjų vagų hidraulika | Valentinas Šaulys
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Vandenų apsaugos politika ir teisė | Valentinas Šaulys
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Valentinas Šaulys savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas