0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Valerija Buzėnienė – personalo atrankų ekspertė, mokymų organizatorė bei konsultantė visais darbo rinkos klausimais.

Valerija Buzėnienė knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

Save ji pristato kaip įdarbinimo srities entuziastę, kuri gerai supranta darbuotojų ir darbdavių pasaulį, jaučia aistrą įdarbindama talentus, padėdama įmonėms ir niekada nenustoja mokytis.

Valerija Buzėnienė neplanavo savo karjeros sieti su personalo atranka. 2002-ais metais Vilniaus universitete ji baigė anglų kalbos filologijos studijas. Moteris ketino įsidarbinti turizmo srityje. Ieškodama darbo ji pateko į vieną kelionių agentūrą, kuri pasakė, kad norimos vietos nėra, tačiau pasiūlė laikinai pamėginti padirbėti personalo atrankos skyriuje. Tokiu būdu, visai atsitiktinai, Valerija Buzėnienė atrado sritį, kurioje pasijuto tarsi žuvis vandenyje. Po poros metų ji laimėjo sudėtingą konkursą į darbuotojų atrankų įmonės vadovės pareigas ir pradėjo karjerą naujai į Lietuvą atėjusioje užsienio kapitalo kompanijoje. Taigi, būdama vos 24 metų amžiaus Valerija Buzėnienė jau dirbo vadovaujantį darbą ir iš personalo atrankų srities nebesitraukė.
Pagrindinės moters atsakomybės buvo kurti ilgalaikę įmonės valdymo strategiją, plėtoti Lietuvos rinkoje dar novatoriškai skambėjusas įdarbinimo paslaugas, tokias kaip personalo nuoma, laikinų darbuotojų įdarbinimas ir kt.

Šiuo metu Valerija Buzėnienė gali pasigirti, kad jau septyniolika metų dirba personalo atrankų srityje. Ji suprato, kad neužtenka vadovauti įmonei – atėjo noras kuo plačiau dalintis sukauptomis žiniomis, dirbti švietėjišką darbą. Todėl prieš keletą metų V. Buzėnienė paliko vadovaujamas įmones ir šiuo metu yra laisvai samdoma konsultantė. Moteris padeda įmonėms rasti tinkamus darbuotojus.
Valerija Buzėnienė dirba su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis, konsultuoja jas įvaizdžio kūrimo, talentų paieškos, atrankų vykdymo, darbuotojų išlaikymo klausimais. Moteris teigia, kad personalo paieškos srityje ją labiausiai žavi dinamika: kiekvienas klientas, kiekvienas kandidatas yra vis kitoks. Taip pat su laiku keičiasi ir darbo sąvoka, tenka taikyti naujus darbuotojų pritraukimo metodus, stebėti pasaulį, prisitaikyti ir nuolat mokytis.

Valeriją Buzėnienę darbo klausimais dažnai kalbina žiniasklaida, ji duoda interviu laidose, kalba podcastuose. Kartu su bendraautoriumi Sauliumi Jovaišu parengė knygą „Misija talentai. Kaip atrinkti, pritraukti ir išlaikyti geriausius“ bei su dar keliais kolegomis prisidėjo prie knygos „Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?“ rengimo.