⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vasilijus Safronovas (g. 1984 m. liepos 21 d. Klaipėdoje) – istorikas, humanitarinių mokslų daktaras, knygų autorius. Vasilijus Safronovas Klaipėdos universitete studijavo istoriją bei Baltijos šalių istoriją, 2011-ais metais apsigynė daktaro disertaciją, stažavosi Vokietijos universitetuose.

Vasilijus Safronovas knygos

Rasta: 11

Rasta: 11

2007-ais metais „Rotary International“ klubas „Klaipėda“ jį apdovanojo už geriausią magistro baigiamąjį darbą. Vasilijus Safronovas yra įvairių tarptautinių mokslinių asociacijų narys, projektų dalyvis.

Nuo 2008-ų metų istorikas dėsto Klaipėdos universitete, nuo 2016-ų metų – šio universiteto profesorius. Jo domėjimosi sritis – Klaipėdos ir Rytų Prūsijos istorija. Autorius daug dėmesio skiria šių regionų kolektyvinei atminčiai, tapatybei, erdvės sampratoms. Vasilijus Safronovas parengė ir publikavo daugybę mokslinių straipsnių, taip pat knygų. Pirmoji autoriaus knyga – „Klaipėdos miesto istorinės raidos bruožai“.

Internetu įsigyti galite ir daugiau istoriko veikalų. „Praeitis kaip konflikto šaltinis: Tapatybės ideologijų konkurencija XX amžiaus Klaipėdoje“ – monografija, kurioje tiriama tapatybės ideologijų konkurencija. Autorius derina skirtingų mokslo šalių teorijas ir etodologijas ir parodo, kaip tapatybės ideologijų konkurencija tarpukariu, pokariu ir po 1988-ų metų reiškėsi Klaipėdoje. Šios knygos skaitytojai ras atsakymą, kodėl susipriešina vienoje vietovėje gyvenantys žmonės.

Klaipėdos istorija besidomintys žmonės turėtų atkreipti dėmesį į visus Vasilijaus Safronovo kūrinius, nes jis vienas arba kartu su bendraautoriais yra  išleidęs net kelis šios temos leidinius. Vienas jų – „Klaipėda Europos istorijos kontekstuose“. Tai kelių autorių straipsnių rinkinys, iš įvairių požiūrio kampų analizuojantis Klaipėdos ryšius su tokiais reiškiniais, kaip Hanzos sąjungos prekyba, tranzitinės komunikacijos kelių atsiradimas, miestų nacionalizavimo procesai, uostų vaidmens istorinė kaita ir t.t.

Kita itin vertinga knyga – „Klaipėdos miesto istorija“. Ši knyga atspindi visą Vasilijaus Safronovo įdirbį ir tyrinėjimus. Jis pateikia išsamią istorinę analizę, parengta Lietuvos ir kitų šalių saugyklose laikomais šaltiniais. Knygos tikslas – skaitytojams perteikti pačią esmę apie Klaipėdos istoriją. Knygos stilius lengvas, o iliustracijos, lentelės ir schemos padeda lengviau suprasti informaciją.

Įsigykite ir daugiau istoriko leidinių: „Klaipėdos universitetas. Senųjų pastatų istorijos“, „Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija“, „Kareivinės, tapusios Klaipėdos universitetu“ ir kt.