0

Versus aureus

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Versus aureus knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Paslaptis | Raimondas Kašauskas
Nuolaida knygai -67%
2,49 €
7,49 € *
Mėlynakis berniukas | Joanne Harris
Nuolaida knygai -78%
2,99 €
13,29 € *
Santara-Šviesa |
Nuolaida knygai -72%
1,99 €
6,95 € *
Vaivos juosta | Kazys Almenas
Nuolaida knygai -51%
3,49 €
6,99 € *
Kai dingo balandžiai | Sofi Oksanen
Nuolaida knygai -73%
2,49 €
9,09 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Leidykla Versus aureus, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Versus aureus leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Versus aureus leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Versus aureus siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Versus aureus ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!