⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viktoras Pelevinas (Viktor Pelevin; g. 1962 m. lapkričio 22 d. Maskvoje) - neįtikėtina vaizduote apdovanotas rusų rašytojas, mistifikatorius, daugiasluoksnių postmodernistinių tekstų kūrėjas, savo siužetuose jungiantis populiariosios kultūros ir filosofijos elementus.


Vaikystę ir jaunystę praleido Pamaskvėje. 1979 m. baigė prestižinę mokyklą anglų kalba pačiame Maskvos centre.

Viktor Pelevin knygos

Rasta: 12

Slaptosios Fudži kalno perspektyvos (knyga su defektais) | Viktor Pelevin
-10% su kodu: BINGO
4,99 €
Turime sandėlyje
Slaptosios Fudži kalno perspektyvos | Viktor Pelevin
-10% su kodu: BINGO
6,29 €
Turime sandėlyje
iPhuck 10 (knyga su defektais) | Viktor Pelevin
-10% su kodu: BINGO
5,49 €
Turime sandėlyje
iPhuck 10 | Viktor Pelevin
-10% su kodu: BINGO
6,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 12

Toje mokykloje anglų kalbą dėstė bei direktoriaus pavaduotoja dirbo Pelevino motina. Tėvas dėstytojavo Maskvos technikos universiteto Karinėje katedroje.


Po mokyklos V. Pelevinas baigė Maskvos energetikos institutą, vėliau Literatūros institute lankė kūrybinio rašymo seminarus. Dirbdamas redaktoriumi „Mokslo ir religijos“ žurnale rengė straipsnius apie Rytų misticizmą.

Rašytojo pirma istorija pasirodė 1989 m. 1992 m. jo knyga „Mėlynasis žibintas“ buvo apdovanota Rusijos Mažosios knygos apdovanojimu. Tais pačiais metais pasirodė ir pirmoji apysaka „Omonas Ra“.


Rašytojas retai duoda interviu, o kai sutinka tai daryti, kalba apie proto prigimtį, o ne apie savo paties rašymą. Nuo 2006 m. jis leido visus savo tekstus publikuoti internete.

Pelevinas teigia esąs karatistas, būrėjas, fašistinių maršų mėgėjas, o siekdamas išplėsti sąmonės ribas mėgsta eksperimentuoti su žolelėmis bei grybukais...


Apie Peleviną iš tikrųjų sklinda daug įvairiausių gandų - vienas jų, kad rašytojo nėra, o Pelevino pavarde knygas rašo kompiuteris.