⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Klaipėdietė psichologė-psichoterapeutė Vilma Mažeikienė 1994 m. Klaipėdos universitete baigė pedagoginės psichologijos studijas ir įgijo psichologijos magistro laipsnį, o 2002 m., baigusi Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutą, įgijo psichoterapeuto kvalifikaciją. Jau 28 metus knygų „Kai augti sunku.

Vilma Mažeikienė knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

Vaikų ir paauglių psichologinės problemos ir jų sprendimo būdai“ ir „Paauglystė – misija įmanoma“ autorė sėkmingai dirba psichologe-psichoterapeute, konsultuoja vaikus, paauglius ir tėvus įvairiais auklėjimo pasichologijos klausimais. Ji padeda tėvams nepaklysti santykių su vaikais labirintuose, išmokti išgirsti jų poreikius ir suprasti tiek vaikų, tiek tėvų jausmus bei emocijas, moko, kaip spręsti tėvų ir vaikų konfliktus, kartu aiškinasi jų priežastis. psichologė taip pat konsultuoja smurtą patyruasia moteris ir išsiskyrusias poras.

Knygoje „Kai augti sunku. Vaikų ir paauglių psichologinės problemos ir jų sprendimo būdai“ autorė rašo: „šioje knygoje norėjau parodyti, kokia didelė šeimos įtaka vaiko asmenybės formavimuisi, kaip svarbu laiku išgirsti ir suprasti savo vaiko bėdas“. Kita knyga - „Paauglystė – misija įmanoma“ - glaudžiai susijusi su pagrindine autorės darbo ir domėjimosi sritimi – elgesio ir emocijų sutrikimų turinčiais paaugliais.


Abu šie kūriniai – kelrodės žvaigždės tėvams, norintiems užauginti brandžią, pasitikinčią savimi asmenybę, išspręsti su atžalomis kylančius konfliktus ir išlaikyti draugiškus bei emociškai palankius santykius šeimoje. Jau nemažai tėvelių susipažino su Vilmos Mažeikienės psichologine literatūra ir su malonumu rekomenduoja ją vieni kitiems. Perskaitę šios autorės knygas, sužinosite, kaip svarbu laiku išgirsti ir suprasti vaiką, ir kokią svarbią vietą vaiko asmenybės formavimuisi turi šeima.

Jeigu jums patiko šios autorės kūryba, kviečiame susipažinti ir su kitomis psichologinėmis knygomis bei dalykine literatūra. Taip pat siūlome pasidomėti grožiniais kūriniais ir poezijos rinktinėmis, pateikiamomis mūsų e. knygyne. Čia jūsų taip pat laukia prekės turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams, lavinamieji žaislai ir kūrybiniai rinkiniai vaikams. Pirkti internetu yra paprasta ir patogu! Įsigykite dabar!