Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Vilniaus universitetas visiems“ – mokslo populiarinimo knygų serija, kuri parašyta taip, kad sudomintį platųjį skaitytojų ratą. Ją leidžia Vilniaus universiteto leidykla. Leidinius rengia universiteto mokslininkai, įvairių sričių ekspertai ir specialistai.

Vilniaus universitetas visiems knygos


Propagandos apsupty | Viktor Denisenko
12,79 €
Turime sandėlyje

Jie rašo aktualiomis temomis, kurios apima politiką, saviugdą, sveikatą ir net augintinius.

Kadangi knygų serija „Vilniaus universitetas visiems“ skirta plačiai visuomenei ir tinka tiek jaunimui, tiek suaugusiems, tekstai parašyti lengvu, patraukliu stiliumi, kuris bus įkandamas visiems.

Knygų serijos pirmieji leidiniai labai skirtingi. Vienas jų yra 2021-ais metais pasirodžiusi knyga „Lietuvių skalikai“. Tai puiki dovana Lietuvos kinologų bendruomenei ir visiems šunų mylėtojams. Knygoje kalbama apie nacionalinę lietuvišką šunų veislę.

Skaitydami knygą „Lietuvių skalikai“ šunų mylėtojai sužinos daug istorinių faktų apie skalikų veislę, žinoma dar nuo LDK laikų. Su skalikais medžiojo Lietuvos kunigaikščiai, o šiandien šie šunys gyvena mūsų namuose. Autoriai aprašo veislės istoriją, išvaizdos evoliuciją, pagrindinius charakterio bruožus, taip pat įvairius dresūros būdus. Skalikų augintojai ras daug naudingų patarimų. Leidinį parengė Marius Smetona, Mantas Milinavičius ir Anželika Smetonienė.

Dar vienas šios unikalios serijos skaitinys yra 2012 metais išleista Viktor Denisenko knyga „Propagandos apsupty“. Šiandien ypač aktualus tekstas aprašo propagandos veikimo būdus pasauliui susidūrus su pandemija. Taip pat autorius kalba apie propagandą Baltarusijoje, kurioje kilo protestų prieš suklastotus prezidento rinkimus banga.

Viktor Danisenko nagrinėja, kaip propagandos skleidėjai valdo mūsų emocijas, jausmus, manipuliuoja ir išnaudoja kiekvieną pamatytą spragą švietimo sistemoje ar informavimo priemonėse. Rašydamas knygą autorius pasitelkė įvairių sričių ekspertus, o tekstą parengė taip, kad jis būtų įdomus ne tik akademinei visuomenei, bet ir visiems kitiems skaitytojams. Knyga neapsunkinta sudėtingais terminais.

Knygų serija „Vilniaus universitetas visiems“ rekomenduojama visiems, besidomintiems socialinėmis, politinėmis ir visuomeninėmis aktualijomis. Savo srities profesionalai atkreipia dėmesį į įvairias gyvenimo sritis. Mokslo populiarinimo knygose naudingos medžiagos ras vyresniųjų klasių moksleiviai, studentai bei skaitytojai, kurie šiuolaikinėje dalykinėje literatūroje pasigenda mokslu pagrįstų žinių ir patikrintų faktų, tačiau dar nesijaučia pasirengę skaityti akademikams skirtų knygų.

Kviečiame domėtis aktualijomis ir interneto knygyne patogiai įsigyti visas serijos knygas.