Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Viltė Migonytė-Petrulienė knygos


Weekendų miestai ir priemiesčiai. Kaip buvo kuriami modernūs kurortai tarpukario (1918–1940) Lietuvoje | Viltė Migonytė-Petrulienė
Kaina internetu: 23,69 €
Kaina knygyne: 28,79 €*
Sutaupote: 5,10 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Palanga. Architektūros gidas | Liutauras Nekrošius, Martynas Mankus, Viltė Migonytė-Petrulienė
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Lapas


Daugiau
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 17,29 €*
Sutaupote: 0,30 € (2%)
Turime sandėlyje

Architektūrinio turizmo maršrutai. Palanga | Viltė Migonytė-Petrulienė
  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
Daugiau
25,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Turime sandėlyje

Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas | Viltė Migonytė-Petrulienė
  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Viltė Migonytė-Petrulienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Viltė Migonytė-Petrulienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Viltė Migonytė-Petrulienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Viltė Migonytė-Petrulienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.