⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Virginie Despentes knygos


Vernonas Subutexas 2 | Virginie Despentes
  • Leidėjas: Baltos lankos


Daugiau
Kaina: 13,89 €
Turime sandėlyje

Vernonas Subutexas 1 | Virginie Despentes
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Baltos lankos

1-oji trilogijos dalis.

Daugiau
Kaina: 13,39 €
Turime sandėlyje

Vernonas Subutexas 1 (knyga su defektais) | Virginie Despentes
  • Leidėjas: Baltos lankos


Daugiau
Kaina: 8,99 €
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Virginie Despentes vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Virginie Despentes išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Virginie Despentes bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Virginie Despentes – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.