0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė knygos


Lietuvių liaudies dainynas, XXIV tomas. Vaišių dainos (su CD) | Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė
  • Leidėjas: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas


Daugiau
19,89 €
Turime sandėlyje

Žemaičiai. Gyvenimai ir šventės | Arūnas Baltėnas, Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė
  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
Daugiau
Kaina internetu: 20,99 €
Kaina knygyne: 21,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (5%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Lietuvių liaudies dainų katalogas. [T.] 8: Vaišių dainos | Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė
  • Leidėjas: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsiteSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.