Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Vitalija Bagdžiūnienė knygos


Mezgimo ornamentai | Vitalija Bagdžiūnienė
Nuolaida knygai -51%
5,19 € 10,49 € *
Turime sandėlyje
Apskaitos sąvokos | Vitalija Bagdžiūnienė
Nuolaida knygai -68%
1,89 € 5,89 € *
Turime sandėlyje
Kepurių mezgimas virbalais | Vitalija Bagdžiūnienė
Nuolaida knygai -39%
5,19 € 8,49 € *
Turime sandėlyje
Kaip valdyti nekilnojamąjį turtą | Vitalija Bagdžiūnienė
Nuolaida knygai -47%
4,79 € 8,99 € *
Turime sandėlyje
Apskaitos dokumentai ir jų valdymas | Vitalija Bagdžiūnienė
Nuolaida knygai -37%
6,34 € 9,91 € *
Turime sandėlyje
Statybos apskaita ir analizė | Vitalija Bagdžiūnienė
Nuolaida knygai -33%
6,39 € 9,44 € *
Turime sandėlyje

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Vitalija Bagdžiūnienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Vitalija Bagdžiūnienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Vitalija Bagdžiūnienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Vitalija Bagdžiūnienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.