0

Sud. Vytautas Lapukauskas

Vytautas Lapukauskas – leidyklos „Luceo“ įkūrėjas ir vadovas. Leidykla veikia nuo 2004 metų. Jos temos yra saviugda, psichologija, asmeninių finansų tvarkymas, sveikatingumas ir kitos – viskas, kas aktualu smalsiam šiuolaikiniam skaitytojui.


Tarp leidyklos išleistų autorių yra tokie pasaulinio garso vardai kaip Brajenas Treisis (Brian Tracy), Entonis Robinsas (Anthony Robbins), Robinas Šarma (Robin Sharma), Napoleonas Hilas (Napoleon Hill), Ogas Mandinas (OgMandino), Karlosas Kastaneda (Carlos Castaneda).


Dvi knygos  – „Vyro išmintis“ ir „Moters išmintis“ – yra Vytauto Lapukausko tyrinėjimų ir asmeninės patirties rezultatas. Patirtį Vytautas Lapukauskas, be kita ko, kaupė klausydamas garsių mokytojų paskaitų ir dalyvaudamas jų seminaruose.

Sud. Vytautas Lapukauskas knygos


Vyro išmintis | Sud. Vytautas Lapukauskas
  • Leidėjas: Luceo


Daugiau
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 13.00 € (77%)
Turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Moters išmintis + Vyro išmintis | Sud. Vytautas Lapukauskas

Šiuo metu neparduodama


Moters išmintis | Sud. Vytautas Lapukauskas
  • Leidėjas: Luceo


Daugiau

Šiuo metu neparduodamaŠie mokytojai – tai Brajenas Treisis, Robinas Šarma, Entonis Robinsas.


Patirties Vytautas Lapukauskas sėmėsi ir pas žinomą vedų žinovą bei psichologą Olegą Torsunovą. Taip pat dalyvavo Tomo Girdzijausko bei garsaus rusų psichologo Michailo Labkovskio vedamuose seminaruose. Vytautas domisi žmogaus psichologija, vyro ir moters elgesio modeliais bei porų santykiais. Tiek verslo srities, tiek moters ir vyro santykių mokytojai padėjo jam siekti pilnatvės asmeniniame gyvenime bei subrandino idėją, kaip visas šias žinias perteikti dviejose knygose.


"Sėkminga veikla, sako Vytautas, nesvarbu, ar tai būtų verslas, menas ar sportas, prasideda nuo darnių santykių. Visa tai sujungęs į vieną visumą, žmogus sulaukia sėkmės bei atskleidžia savo tikrąjį potencialą."